Za 3 sekundy zostaniesz przekierowany na Naszą nową stronę.

Możesz również kliknąć w przycisk poniżej:

PRZEJDŹ DO NOWEJ STRONY →
Z życia szkoły!
Wyniki konkursu AKTYWNE I BEZPIECZNE WAKACJE<br /> „Szczęśliwi w ruchu”

Rozstrzygnięcie II edycji konkursu AKTYWNE i BEZPIECZNE WAKACJE oraz wręczenie nagród już za nami. W tym roku organizatorzy konkursu (Biuro Bezpieczeństwa i Higieny Pracy ”Ergon”, Gimnazjum nr 2, Komenda Miejska Policji w Kaliszu, Radio Centrum) zaproponowali uczestnikom temat: „Szczęśliwi w ruchu„. Celem było ukazanie jak wiele radości spływa na nas dzięki aktywności fizycznej. Wysiłek fizyczny – poranny jogging, pływanie, jazda na rowerze czy aerobik  – wszystko to sprzyja produkcji endorfin, czyli hormonu szczęścia. Nasz organizm uwielbia ruch, czujemy się po nim zrelaksowani!

Laureatami tegorocznej edycji zostali:

  • I miejsce – Aleksandra HUDAK  – SP nr 10 w Kaliszu
  • II miejsce – Anna ZDANOWICZ – SP nr 22 w Kaliszu
  • III miejsce – Julia PRZYBYLAK – ZSP w Stobnie Siódmym

Wyróżnienia otrzymali:

  • Katarzyna ŁASKA – ZSP w Stobnie Siódmym
  • Zuzanna OGRODOWICZ – SP nr 22 w Kaliszu
  • Zofia TARCHALSKA – SP nr 22 w Kaliszu

 

Galeria zdjęć