Za 3 sekundy zostaniesz przekierowany na Naszą nową stronę.

Możesz również kliknąć w przycisk poniżej:

PRZEJDŹ DO NOWEJ STRONY →
Z życia szkoły!
GRA MIEJSKA „Przez park do ratusza”

8 czerwca 2017 r. reprezentacja uczniów z naszej szkoły wzięła udział w zabawie, której celem było rozbudzenie zainteresowań młodzieży historią Kalisza, a w szczególności Parku Miejskiego.

To na jego terenie rozegrano bowiem szereg ciekawych konkurencji. Uczestnicy gry, wędrując wytyczoną trasą,  docierali do wyznaczonych punktów, na których wykonywali różne zadania. Wykazywali się wówczas wiedzą dotyczącą historii parku, powiązanych z nim ludzi, znajomością obiektów w nim położonych, legend związanych z Kaliszem oraz wiadomościami  na temat zabytków leżących w sąsiedztwie parku. Ukończenie gry przyniosło jej uczestnikom dużo radości, relaksu i satysfakcji.