Za 3 sekundy zostaniesz przekierowany na Naszą nową stronę.

Możesz również kliknąć w przycisk poniżej:

PRZEJDŹ DO NOWEJ STRONY →
Z życia szkoły!
Kolejna wizyta  w Domu Dziecka

9 czerwca 2017 r. uczniowie z klas 2c i 3 d ( pod opieką pań A. Jangas i E. Grzesiak) po raz kolejny odwiedzili wychowanków Domu Dziecka w Kaliszu. Wystawili tam przedstawienie pt. ,, Wróżkolandia”, które zostało przygotowane, według pomysłu młodzieży, na zajęciach teatralnych.

Najmłodsi obejrzeli je z dużym zainteresowaniem. Chętnie angażowali się w proponowane przez ,,aktorów” działania, np. wykonali rysunek miejsca, w którym była uwięziona księżniczka. Po występie dzieciom zostały podarowane słodycze, zakupione dzięki akcji sprzedaży ciast przeprowadzonej w naszej szkole przez panią K. Skonieczną i klasę 3d.

Spotkanie przebiegło w miłej, serdecznej atmosferze, na pewno zostanie na długo w pamięci wszystkich jego uczestników.