Za 3 sekundy zostaniesz przekierowany na Naszą nową stronę.

Możesz również kliknąć w przycisk poniżej:

PRZEJDŹ DO NOWEJ STRONY →
Z życia szkoły!
KONCERT  DZIECI  RODZICOM  – 2017 r.

W dniu 21 czerwca 2017 r. odbył się Koncert Dzieci Rodzicom, który już od lat wpisuje się w historię naszej szkoły. Ta wyjątkowa impreza artystyczna stała się nie tylko okazją do podziękowania Rodzicom za trud wychowania, ale także do pożegnania trzecioklasistów i nagrodzenia uczniów za ich osiągnięcia edukacyjne, sportowe, taneczne oraz pracę na rzecz szkoły.

Wszystkim , którzy włączyli się w przygotowanie tej uroczystości, serdecznie dziękujemy. Niełatwo wyrazić słowami emocje i wzruszenia towarzyszące obecnym na sali. Zatrzymane w kadrach chwile niech przypominają ten wspólnie przeżyty czas.

Kliknij, aby obejrzeć …