Za 3 sekundy zostaniesz przekierowany na Naszą nową stronę.

Możesz również kliknąć w przycisk poniżej:

PRZEJDŹ DO NOWEJ STRONY →
Z życia szkoły!
Gra miejska „Porwanie Dymskiego”

29 września 2017 r. cztery drużyny z naszej szkoły wzięły udział w grze miejskiej pn. „Porwanie Dymskiego”. Była to impreza realizowana w ramach przedsięwzięcia „TworzyMy zdrową atmosferę Kalisza – edukacja ekologiczna mieszkańców miasta”. Jej uczestnicy mieli rozwiązać zlokalizowane na terenie miasta zadania, które dotyczyły ochrony powietrza, niskiej emisji oraz proekologicznych źródeł ciepła.

W zmaganiach zabawy było co niemiara, rozwiązywano krzyżówki, kalambury, segregowano śmieci. Wszystkie drużyny poradziły sobie znakomicie. Po męczących potyczkach zawodnicy odebrali zasłużone nagrody. Ładowarki solarne i plecaki sprawiły naszym uczniom wiele radości.

Z dumą donosimy, że grupa z klasy 7a zdobyła w tych rozgrywkach pierwsze miejsce.