Z życia szkoły!

ROK SZKOLNY 2016/17

Klasy I

  • I d – Forysiak Agnieszka – II miejsce – Międzyszkolny Konkurs Historyczny „Powstanie Wielkopolskie 1918 – 19″ (24.02.2017 r.)
  • 1b – Wiktoria Staszak – I miejsce w Konkursie na projekt znaczka rajdowego (01.04.2017)

Klasy II

  • II d- Kamil Sobiecki i Hanna Maziec –  III miejsce w konkursie historyczno – krajoznawczym (15.09.2016 r.)
  • II d- Hanna Maziec – II miejsce w  konkursie z pierwszej pomocy przedmedycznej (17.09.2016 r.)
  • II d – Gabrysia Goździewicz – I miejsce w  konkursie na projekt znaczka rajdowego (17.09.2016 r.)
  • II d – Gabrysia Goździewicz, Daria Jamrozik – II miejsce w konkursie czasopisma „Poznaj swój kraj” (22.10.2016 r.)
  • II d- Kamil Sobiecki – I miejsce w Konkursie Historycznym „Bitwa pod Kaliszem – 1706″ (22.10.2016 r.)
  • II d – Hanna Maziec, Kamil Sobiecki – I miejsce w Konkursie wiedzy o regionach Francji organizowanym podczas IV Światowego Dnia Frankofonii przez III LO (30.03.2017)
  • II d – Hanna Maziec  – I miejsce w konkursie za najciekawszy projekt znaczka rajdowego. (22.04.2017)

Klasy III

  • III d – Robert Kaleta  –  II miejsce w  konkursie z pierwszej pomocy przedmedycznej (17.09.2016 r.)
  • III b –  Marta Banasiak –  II miejsce w  konkursie z pierwszej pomocy przedmedycznej (17.09.2016 r.)
  • III a – Bartosz Śmietański – srebrny medal w Mistrzostwach Wielkopolski w BJJ kadetów w kategorii do 66 kg ALMMA w Luboniu (15.10.2016 r.)
  • III b - Klaudia Starzecka  – II miejsce w konkursie czasopisma „Poznaj swój kraj” (22.10.2016 r.)
  • III b – Zimna Karina- III miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia zorganizowanej przez PCK (14.12.2016 r.)
  • III d – Cezary Baranowski – IV miejsce – Międzyszkolny Konkurs Historyczny „Powstanie Wielkopolskie 1918 – 19″ (24.02.2017 r.)
  • III d – Julia Czajczyńska – laureatka Konkursu Zawodoznawczego „Z wiedzy o zawodach” (27.02.2017 r.)
  • IIId – Vanessa Lewandowska –  nagroda w „Konkursie na najciekawszą teczkę zawodoznawczą” (27.02.2017 r.)
  • IIIb – Adama Larnet –  nagroda w „Konkursie na najciekawszą teczkę zawodoznawczą” (27.02.2017 r.)

Sukcesy rajdowe w roku szk. 2016/2017 (grupowe)

  • 17.09.2016 – IX Rajd „Śladami Przodków” -V m w klasyfikacji ogólnej
  • 1.10.2016 –  V Rajd „Bursztynowym Szlakiem” – I miejsce + puchar
  • 22.10.2016 – XI Rajd „Od Sasa do lasa” do Kościelnej Wsi – III miejsce + puchar
  • 11.11.2016 – XV Marsz Wolności – III miejsce + puchar
  • 29.11.2016 –  I edycja Gry Miejskiej „Misja-emisja” – I i II miejsce
  • 25.02.2017 – XXIV Rajd „Szlakami Powstania Wielkopolskiego” do Szczypiorna – III miejsce + puchar Prezesa Kaliskiego Oddziału PTTK
  • 26.02.2017 – V Ogólnopolski Bieg Tropem Wilczym 2017 – Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych – marsz NW – (23 medale)
  • 01.04.2017 – IV Rajd „Dzielnicami Kalisza” – IV miejsce
  • 22.04.2017 – VII Rajd „Szlakiem św. Jana Pawła II po Kaliszu” – III miejsce
  • 13.05.2017 – VIII Rajd „Wiosenne Majaki” – III miejsce + puchar
  • 25.04.2017 – Rajd „Szlakiem kaliskich zabytków – Podróżnik Stefan Szolc-Rogoziński” – III miejsce
  • 27.05.2017 – IV Rekreacyjny Marsz NW „Po Majkowskich Wzgórzach” – medale + puchar organizatora

ROK SZKOLNY 2015/16

Sukcesy i certyfikaty naszej szkoły:

  • VI miejsce w XIV Marszu Wolności (11.11.2015 r.)
  • certyfikat Szkoły Słyszącej Sercem – w ramach projektu Dzieci Dzieciom pod honorowym patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (9.12.2015 r.)
  • I miejsce w zbieraniu złota ( w kategorii miasta Kalisza) w ramach Gorączki Złota 2015 (1.12.2015 r.)
  • III miejsce w ogólnej klasyfikacji III rajdzie „Dzielnicami Kalisza” (09.04.2016 r.)
  • I miejsce w XIX Rajdzie Ogrodników, (23.04.2016 r.)
  • wyróżnienie za udział w grze plenerowej „Arka Noego – razem uratujemy świat” w XVIII Rajdzie Ekologiczno – Przyrodniczym (4.06.2016 r.)
  • wyróżnienie na XVIII Rajdzie Ekologiczno – Przyrodniczym do Cekowa (4.06.2016 r.)

 

Klasy I

  • I d – Piotr Kaczmarek – I miejsce w czwórce podwójnej ze sternikiem w Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski
  • I d – Piotr Kaczmarek – III miejsce w czwórce podwójnej ze sternikiem w  Mistrzostwach PZTW Młodzików (Mistrzostwa Polski Młodzików)
  • I d – Piotr Kaczmarek – I miejsce w czwórce podwójnej ze sternikiem w Międzywojewódzkich  Mistrzostwach  Młodzików
  • I d – Hanna Maziec, Piotr  Kaczmarek – I miejsce w konkursie Udzielania Pierwszej Pomocy Przedmedycznej – (12.09.2015)
  • I d – Gabriela Goździewicz – I miejsce w Konkursie na projekt znaczka rajdowego – (12.09.2015)
  • I d – Latański Eryk,  – I miejsce w Konkursie Dendrologicznym (Rajd „Barwy Jesieni” 02.10.2015)
  • I d – Michał Kowalski – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Krajoznawczym „Piękna nasza Polska cała” (23.02.2016)
  • I d –  Kamil Sobiecki– II miejsce w konkursie wiedzy pt. „Szlakiem zabytków klasycystycznych i miejsc pamięci narodowej w Kaliszu “ (09.04.2016)
  • I d – Gabriela Goździewicz 1d – III miejsce w konkursie na album pt. „Zabytki klasycystyczne i miejsca pamięci narodowej w Kaliszu “ (09.04.2016)
  • 1 d – Gabriela Goździewicz  – III miejsce w konkursie na znaczek rajdowy. (09.04.2016)
  • 1 d – Gabriela Goździewicz  – III miejsce w konkursie plastycznym „Las węglem malowany”. (22.04.2016)

Klasy II

  • IIb – Oliwia Donart – V miejsce w klasie Bic Techno
  • IId – Kaleta Robert – I miejsce w Konkursie Dendrologicznym (Rajd „Barwy Jesieni” 02.10.2015)
  • IIc – Dastin Pilawa –  I miejsce w Halowym Mitingu L. A. w Gimnazjadzie ( 06.11.2015 r.)
  • II d – Michał Kalinowski – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Krajoznawczym „Piękna nasza Polska cała” (23.02.2016)
  • II d – Cezary Baranowski  – II miejsce w konkursie wiedzy pt. „Szlakiem zabytków klasycystycznych i miejsc pamięci narodowej w Kaliszu “ (09.04.2016)
  • II d – Natalia Stasiak  – III miejsce w konkursie na znaczek rajdowy. (14.05.2016)

Klasy III

  • III d – Jonasz Gulczyński – Laureat Konkursu Plastycznego „RAZEM LEPIEJ” w ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł – 2015″;
  • III d – Aleksandra Michałek i Anna Sosińska – II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historyczno- Krajoznawczym „Utracone dziedzictwo” – (10.09.2015)
  • III d – Hubert Pietrasiak –  I miejsce w Halowym Mitingu L. A. w Gimnazjadzie  – ( skok wzwyż 7.10.2015 r.)
  • III b – Eryk Hys – III miejsce w Konkursie Historycznym X rajdu „Od Sasa do lasa”  – (24.10.2015 r.)
  • III d – Aleksandra Michałek – I miejsce w konkursie „Poznaj swój kraj” w X Rajdzie „Od Sasa do lasa”  – (24.10.2015 r.)

  • III d –  Ewelina Rudownik - I miejsce w konkursie krajoznawczym „O Kaliszu i Kościelnej Wsi” w X Rajdzie „Od Sasa do lasa” –  (24.10.2015 r.)

  • III b – Wawrzyniak Oskar  – V miejsce w Międzyszkolnym  Konkursie Historycznym „Polskie drogi do niepodległości”  – (06.11.2015 r.)

  • IIId – Maziec Szymon – V miejsce w Międzyszkolnym  Konkursie Historycznym „Polskie drogi do niepodległości” –  (06.11.2015 r.)

  • III d – Hubert Pietrasiak –  III miejsce w Halowym Mitingu L. A. w Gimnazjadzie  – (06.11.2015 r.)

  • III d – Hubert Pietrasiak –  I miejsce w Halowym Mitingu L. A. w Gimnazjadzie, skok wzwyż 1,55 m – (12.11.2015 r.)
  • III b – Oskar Wawrzyniak – V miejsce w konkursie historycznym „Polskie drogi do Niepodległości” XIV Marszu Wolności (11.11.2015 r.)
  • III a – Łukasz Maciejewski – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Krajoznawczym „Piękna nasza Polska cała” (23.02.2016)
  • III d – Aleksandra Michałek –II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Krajoznawczym „Piękna nasza Polska cała” (23.02.2016)
  • III b – Wiktoria Tomalak – I miejsce w konkursie „Projekt znaczka na rajd następny” (23.04.2016)

 

Sukcesy rajdowe w roku szk. 2015/2016  (grupowe)

  • 12.09.2014 – IX Rajd „Śladami Przodków” (IV m w klasyfikacji ogólnej)
  • 26.09.2015 – IV Rajd „Bursztynow-ym szlakiem” (IV m w rywalizacji ogólnej)
  • 02.10.2015 – XVI Rajd „Barwy Jesieni”- III m w klasyfikacji ogólnej, puchar Starosty Powiatu Kaliskiego ( rajd rowerowy)
  • 02.10.2015 – I miejsce w Konkursie Dendrologicznym ”Rozpoznawanie drzew i krzewów po liściach”
  • 11.11.2015 – XIV „Marsz Wolności”  (VI m w rywalizacji ogólnej + puchar Prezesa Kaliskiego Oddziału PTTK im. Stanisława Graevego w Kaliszu)
  • 24.10.2015 – X Rajd „Od Sasa do lasa” – IV miejsce
  • 19.12.2015 – II Mikołajkowy Kijomarsz – puchar organizatora
  • 13.02.2016II Walentynkowy Marsz Nordic Walking – podziękowanie
  • 23.02.2016 – I i III miejsce dwóch drużyn w Konkursie Krajoznawczym „Piękna nasza Polska cała”
  • 28.02.2016 – Ogólnopolski Bieg Tropem Wilczym – Marsz Żołnierzy Wyklętych –  marsz NW – 22 medale
  • 19.03.2016 – XXIII Rajd „Szlakami Powstania Wielkopolskiego”
  • 09.04.2016 – III Rajd „Dzielnicami Kalisza” – III miejsce + puchar Prezesa Kaliskiego Oddziału PTTK im. Stanisława Graevego)
  • 04.2016 – XIX „Rajd Ogrodników” – I miejsce + puchar Starosty Powiatu Kaliskiego
  • 05.2016 – VII Rajd „Wiosenne Majaki” – IV miejsce

 

Sukcesy klas sportowych:

 

Miasto Kalisz reprezentowali głównie zawodnicy naszej szkoły:

Michał Maćkowiak 1a

Żaczek Marcel 3a

Szemfel Wiktor 2a

Maciejewski Łukasz 3a

Tadeuszak Szymon 2a

Wojciechowski Mateusz 3a

Gramczewski Michał 2a

Kołodziejczyk Mateusz 3a

Konopa Krystian 2a

Kurzaj Christian 3a

Matysiak Wiktor 2a

Indraszczyk Mateusz 3a

Malczewski Bartosz 3a

Cieślak Bartosz 2a

Glapiński Szymon 3a

oraz 3 zawodnicy z innych gimnazjów:

Antczak Marcin Gim. Edukator

Kossowski Igor Gim. 9

Chlebowski Adam Gim. 1

 

  • Mistrzostwa Kalisza w Piłce Nożnej szkół gimnazjalnych

            Finał Miasta Kalisza – 11.05.2016 – Gimnazjum nr 1

 

I mecz (półfinał)     godz.  10.00

Gimnazjum nr 2 – Gimnazjum nr 7          7 : 0

II mecz (półfinał)    godz.  10.40

Gimnazjum nr 9 – Gimnazjum nr 1           6 : 1

mecz III miejsce       godz.  11.20

Gimnazjum nr 1 – Gimnazjum nr 7           8 : 3

mecz  o I miejsce     godz.  12.00

Gimnazjum nr 9 – Gimnazjum nr 2           4 : 4   rzuty karne    9 : 8

KOLEJNOŚĆ  KOŃCOWA:

I miejsce -“ Gimnazjum nr 9

II miejsce -“ Gimnazjum nr 2I

III miejsce -“ Gimnazjum nr 1

IV miejsce -“ Gimnazjum nr 7

V-VI miejsce -“ Gimnazjum nr 3, Gimnazjum nr 2II

VII-VIII miejsce -“ Gimnazjum nr 4, Gimnazjum nr 10

IX miejsce -“ Gimnazjum Sióstr Nazaretanek

 

  • FINAŁ REJONU KALISZ XVII GIMNAZJADY W PIŁCE NOŻNEJ

Termin: 25 MAJA 2016r

Miejsce: Boisko „ORLIK” ul. Graniczna i Boisko ZS Nr 9 w Kaliszu

Opis: Do turnieju zakwalifikowano 8 drużyn. Rozlosowano 2 grupy i rozegrano mecze „każdy z każdym” a następnie mecze półfinałowe i o miejsca.

Grupa A -€“ Boisko ZS Nr 9 w Kaliszu

  1. Gim 9 Kalisz – Gim Koźmin Wlkp. 0 : 1
  2. Gim Mroczeń – Gim Doruchów 0 : 2
  3. Gim 9 Kalisz – Gim Mroczeń 5 : 0
  4. Gim Koźmin Wlkp. – Gim Doruchów 2 : 1
  5. Gim 9 Kalisz – Gim Doruchów 2 : 0
  6. Gim Koźmin Wlkp. – Gim Mroczeń 2 : 0

Grupa B- „ORLIK” ul. Graniczna

  1. Gim Gołuchów – Gim 4 Ostrów Wlkp. 0 : 0
  2. Gim 2 Kalisz – Gim Gołuchów 1 : 0
  3. Gim 2 Kalisz – Gim 4 Ostrów Wlkp. 0 : 0

Nie stawił się zespół z Koźminka / powiat kaliski /

Mecze A1-B2 Gim Koźmin Wlkp. – Gim 4 Ostrów Wlkp. 0:0/rz karne 3:4/

B1-A2 Gim 2 Kalisz – Gim 9 Kalisz 2:2/rz.karne 4:3/

Mecz o III miejsce Gim 9 Kalisz – Gim Koźmin Wlkp. 5 : 3

Mecz o I miejsce Gim 2 Kalisz – Gim 4 Ostrów Wlkp. 0 : 5

 

Kolejność końcowa

Im Gimnazjum Nr 4 Ostrów Wlkp.

IIm Gimnazjum Nr 2 Kalisz

IIIm Gimnazjum Nr 9 Kalisz

IVm Gimnazjum Koźmin Wlkp. / powiat krotoszyński /

Vm Gimnazjum Doruchów / powiat ostrzeszowski /

Gimnazjum Gołuchów / powiat pleszewski /

VIIm Gimnazjum Mroczeń / powiat kępiński /

 

W Finale Miasta Kalisza jak i w Finale Rejonu naszą szkołę reprezentowali:

Maciejewski Łukasz

Kubiaczyk Igor

Kołodziejczyk Mateusz

Krysiak Robert – w Finale Rejonu

Maćkowiak Michał – w Finale Kalisz

Indraszczyk Mateusz

Malczewski Bartosz

Żaczek Marcel

Glapiński Szymon – w Finale Kalisza

Kurzaj Christian

Janczak Szymon

Wojciechowski Mateusz

 

ROK SZKOLNY 2014/15

Klasy I

  • Ia –  Krystian Konopa, Wiktor Matyniak, Klaudiusz Marchwacki – II miejsce w eliminacjach wojewódzkich – półfinał 5 Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii chłopców 12 – 13 lat (30.09.2014 r.);
  • Id –  Michal Galas, Robert Kaleta, Michał Kalinowski, Krzysztof Matyniak, Igor Raczkowski –  II miejsce w eliminacjach wojewódzkich – półfinał 5 Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii chłopców 12 – 13 lat  (30.09.2014 r.);
  • Id – Adam Kurzaj- I miejsce w VII międzyszkolnym konkursie ortograficznym English Spelling Contest (21.11.2014 r. w V LO w Kaliszu)

Klasy II

  • IId – Aleksandra Michałek i Anna Sosińska – III miejsce w Konkursie historyczno- krajoznawczym „Dziedzictwo – źródłem tożsamości”  (13.09.2014);
  • IId – Ewelina Rudownik – I miejsce w Konkursie Krajoznawczym „Okolice Kalisza” – (18.10.2014);
  • IId – Szymon Maziec – I miejsce w Konkursie Historycznym dot. „Bitwy pod Kaliszem w 1706 r” – (18.10.2014);
  • II b – Oskar Wawrzyniak  – laureat w Konkursie Internetowym „ZIMOWI MEDALIŚCI” dla gimnazjalistów w ramach w kampanii edukacyjno–profilaktycznej Zachowaj trzeźwy umysł (04.11.2014);
  • IId – Jonasz Gulczyński  – laureat w konkursie plastycznym „NASZ CZAS” dla  gimnazjalistów w ramach w kampanii edukacyjno–profilaktycznej Zachowaj trzeźwy umysł (04.11.2014);
  • II b – Eryk Hys – III miejsce  w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym „Polskie drogi do niepodległości”  (07.11.2014);
  • II d – Szymon Maziec – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym „Polskie drogi do niepodległości”  (07.11.2014);
  • II d – Anna Sosińska – I miejsce  w Międzyszkolnym Konkursie Krajoznawczym „Piękna nasza Polska cała”  (04.02.2015);
  • II d – Oliwia Fiechowska – V miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Krajoznawczym  „Piękna nasza Polska cała”  (04.02.2015);

Klasy III

  • III c – Julia Kubis, Julia Seydak, Kinga Sobiecka, Kinga Sielska, Natalia Kaleta  wyróżnienie Klubu Europejczyka ,, Ad  astra ‘’ w II etapie   II Turnieju Klubów Europejskich (7 XI 2014 r.)
  • IIIc –  Julia Kubis – III miejsce w  VII Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym organizowanym przez V Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Kaliszu (2  XII 2014 r.).
  • IIIb – Agata Szymczak – wyróżnienie w VI edycji Konkursu Fotograficznego „Okna, drzwi, portale, detale – otwarcie w stronę spotkania” organizowanego przez Kaliski Oddział PTTK

Sukcesy rajdowe w roku szk. 2014/2015  (grupowe)

  • VIII Rajd „Śladami Przodków” –  VI m w klasyfikacji ogólnej – (13.09.2014)
  • XV Rajd „Barwy Jesieni”- III m w klasyfikacji ogólnej, puchar Starosty Powiatu Kaliskiego – (03.10.2014)
  •  II miejsce w konkursie dendrologicznym ”Rozpoznawanie drzew i krzewów po liściach”  – (03.10.2014)
  • IX Rajd „Od Sasa do lasa” – II m w klasyfikacji ogólnej + puchar Prezesa Oddziału PTTK w Kaliszu – (18.10.2014)
  • I Rekreacyjny Marsz Nordic Walking po Majkowskich Wzgórzach – 9 medali ukończenia marszu (25.10.2014)
  •  XIII Marsz Wolności -VI miejsce w klasyfikacji generalnej + puchar Prezesa Kaliskiego Oddziału PTTK im. S. Graevego  – (11.11.2014)
  • XXII Rajd „Szlakami Powstania Wielkopolskiego  – III miejsce w klasyfikacji ogólnej + puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 21 im. Legionów Józefa Piłsudskiego w Kaliszu  – (01.2015)
  •  I m drużynowo dla szkoły w Międzyszkolnym Konkursie Krajoznawczym „Piękna nasza Polska cała” –  (02.2015)
  • XVIII Rajd Ogrodników – I miejsce w klasyfikacji ogólnej – (25.04.2015)
  • Walentynkowy Marsz Nordic Walking na Rajską Polanę - puchar za aktywny udział w marszach – (14.02.2015)
  • VI Rajd „Wiosenne Majaki” – III miejsce w klasyfikacji ogólnej + pamiątkowy medal – (09.05.2015)
  • XVII Rajd Ekologiczno- Przyrodniczy „Dawno temu w Orlandii” – II miejsce w Konkursie na Hasło Ekologiczne (23.05.2015)
  • XVII Rajd Ekologiczno- Przyrodniczy „Dawno temu w Orlandii” – II miejsce w Grze Plenerowej na orientację (23.05.2015)

 Sukcesy zespołowe:

  • III miejsce w Mistrzostwach Kalisza w Piłce Siatkowej Chłopców szkół gimnazjalnych (02.2015)

Wszystkie artykuły w tej kategorii … …

ROK SZKOLNY 2013/14

Klasy I

  • Ia Kacper Janiak, Rober Krysiak, Bartosz Malczewski, Krysian Pawelec, Bartosz Wypyski III miejsce w Mistrzostwach Kalisza w Piłce Nożnej Gimnazjada (23.10.13r.)
  • Id – Ewelina Rudownik –  I miejsce w  Konkursie Krajoznawczym nt. Kalisza i Kościelnej Wsi Rajdu Od Sasa do lasa (23.11.2013)
  • Ia Szymon Glapiński laureat XIII edycji Konkursu Plastycznego Wolność bez Nałogów (11.12.13r.)
  • Ia Igor Paszak laureat XIII edycji Konkursu Plastycznego „Wolność bez Nałogów” (11.12.13r.)
  • Id  – Maziec Szymon, Lis Norbert – III m w Konkursie historycznym Powstanie Wielkopolskie 1918-1919 (24.01.2014)

Klasy II

  • II a – Wasilewski Erwin – nagroda w Konkursie Internetowym dla gimnazjalistów Eksplorator w ramach w kampanii edukacyjno–profilaktycznej Zachowaj trzeźwy umysł (09.09.2013)
  • IIb Gabriela Baranowska wyróżnienie w Konkursie „Zawód z Przyszłością” w VI edycji Dnia Kariery (22.11.13r.)
  • IIb Iga Iwanow wyróżnienie w Konkursie „Zawód z Przyszłością” w VI edycji Dnia Kariery (22.11.13r.)
  • IIb Agata Szymczak II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie VI Dnia Kariery Na Najlepszą Teczkę Zawodoznawczą (22.11.13r.)
  • IIb Łukasz Wyszyński wyróżnienie w IV Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego dla Gimnazjów
  • IIc Natalia Kaleta, Anna Kosińska, Julia Kubis, Julia Seydak, Kinga Sobiecka, Natalia Wróblewska wyróżnienie za udział w I Turnieju Klubu Europejskich (30.10.13r.)
  • IIa Kacper Salamon, Daniel Stanoch, Erwin Wasilewski, Tymoteusz Wojciechowski III miejsce w Mistrzostwach Kalisza w Piłce Nożnej Gimnazjada (23.10.13r.)

Klasy III

  • IIIa – Kopik Marta, Glinkowska Weronika – II miejsce w Konkursie historyczno- etnograficznym „Nie od razu Polskę zbudowano” – (12.09.2013)
  • IIIc Adrian Witczak – I miejsce Halowy Miting Gimnazjada (chód) (07.11.13r.)
  • IIIc Marcin Michalak – III miejsce Halowy Miting Gimnazjada (60 przez płotki) (30.10.13r.)
  • IIIc Adrian Witczak – I miejsce Halowy Miting Gimnazjada (chód) (30.10.13r.)
  • IIIa – Kopik Marta – I m, Matusiak Aleksandra – III m, Kaczmarek Mateusz – V m w VI Międzygimnazjalnym Konkursie Krajoznawczym „Piękna nasza Polska cała” (11.03.2014)
  • IIIc – Aleksandra Kazimierczak – I miejsce na 300 m,  Finał Rejonu Kalisz w Indywidualnej LA  Gimnazjada 2013/2014 (Ostrzeszów 15 maja 2014 r.)
  • III a – Matusiak Aleksandra – wyróżnienie w V Międzyszkolnym  Konkursie Fotograficznym Znaki wiary w przestrzeni publicznej jako element dziedzictwa kulturowego organizowanym przez PTTK w Kaliszu (18.06.2014r.)

Sukcesy rajdowe w roku szk. 2013/2014  (grupowe)

  • VII Rajd Śladami Przodków  IV m w klasyfikacji ogólnej, puchar Komandora rajdu (14.09.2013)
  • XIV Rajd Barwy Jesieni V m w klasyfikacji ogólnej (04.10.2013)
  • VII Rajd Od Sasa do lasa IV m w klasyfikacji ogólnej oraz puchar Komendanta Straży Miejskiej w Kaliszu, wygranie rocznej prenumeraty czasopisma Poznaj swój kraj (23.11.2013)
  • XXI Rajd Szlakami Powstania Wielkpolskiego III m w klasyfikacji ogólnej oraz puchar Prezesa Kaliskiego Oddziału PTTK (25. 01. 2014)
  • XXXV Rajd Uroki zimy VI m w klasyfikacji ogólnej (02.03.2014)
  • VI Konkurs Krajoznawczy Piękna nasza Polska cała I miejsce w klasyfikacji ogólnej dla szkoły (11.03.2014)
  • I Rajd Dzielnicami Kalisza IV miejsce w rywalizacji międzyszkolnej (12.04.2014)
  • V Rajd Wiosenne Majaki IV miejsce w klasyfikacji ogólnej (10.05.2014)

Sukcesy zespołowe:

  • II miejsce w międzyszkolnych zawodach w piłkę nożną chłopców w ramach Ogólnopolskiego Głosu Profilaktyki. Drużyna w składzie: Grabowski Miłosz, Indraszczyk Mateusz, Krawczyk Eryk, Krysiak Robert, Malczewski Bartosz, Żaczek Marcel (14.06.2014 r.)
  • II miejsce w Mistrzostwach Kalisza w Piłce Nożnej Gimnazjada – drużyna uczniów z klasy 2aKacper Salamon, Daniel Stanoch, Erwin Wasilewski, Tymoteusz Wojciechowski, Mikołaj Walczyński, Michał Poliński, Artur Owczarek, Dawid Szajowski, Sebastian Przybylski, Eryk Walczak  (11.04.14 r.)
  • II miejsce  w Mistrzostwach Kalisza w Streetballu Chłopców Gimnazjada – drużyna w składzie: Bartosz Kędzierski 3a, Oskar Piotrowski 3a, Kacper Salamon 2a, Mateusz Brajer 3c (26.03.2014 r.)
  • III miejsce w Piłce Koszykowej Dziewcząt – drużyna w składzie: Aleksandra Kazimierczak 3c, Sara Józefowicz 2d, Jessica Tomaszewska 3a, Weronika Glinkowska 3a, Marta Kopik 3a, Monika Bednarek 3a, Aleksandra Matusiak 3a, Marlena Michalak 3a (26.01.2014 r.)

Wszystkie artykuły w tej kategorii … …